Sponsorzy i Partnerzy

Sponsorzy


 

Eljacht - logo
Eljacht
Firma Eljacht powstała w 1990 roku. Od 1997 roku jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń Raymarine na terenie Polski. Eljacht specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych i najbardziej kompleksowych rozwiązań z obszaru elektroniki jachtowej dla różnych typów jachtów. Doświadczona załoga pomaga w doborze urządzeń do indywidualnych potrzeb klienta oraz udziela porad technicznych. W ofercie firmy znajdują się urządzenia wiodących producentów elektroniki jachtowej: Mastervolt, Solara, Glomex, Victron Energy i wielu innych.

 

Raymarine - logo
Raymarine
Firma Raymarine to jeden z liderów w branży elektroniki jachtowej. W ofercie znajdują się m. in. wskaźniki wielofunkcyjne, anteny radaru, moduły echosondy, anteny telewizji satelitarnej, instrumenty, autopiloty, kamery morskie i termowizyjne, radiotelefony i nadajniki/odbiorniki AIS.

 

Mastervolt - logo
Mastervolt
Firma Mastervolt to dostawca niezawodnych i innowacyjnych autonomicznych rozwiązań energetycznych. Jako specjaliści w zakresie zarządzania, przetwarzania i magazynowania energii elektrycznej oferuje kompleksową ofertę produktów o zakresie mocy od 300 W do 40 kilowatów.

 

SEA Light - logo
SEA Light
Firma SEA Light na rynku polskim i światowym istnieje od 1993 roku. Od początku działalności zajmuje się serwisem i atestacją sprzętu ratunkowego używanego na wszystkich jednostkach pływających. Pracownicy firmy regularnie uczestniczą w kursach i szkoleniach organizowanych przez największych światowych producentów sprzętu ratunkowego. Oprócz usług serwisowych firma oferuje również zaopatrzenie statków w sprzęt bezpieczeństwa żeglugi oraz środki ratunkowe.

 

Browar Amber - logo
Browar Amber
Browar Amber jest niezależnym rodzinnym browarem z Pomorza. Przywraca piwu szlachetność, niepowtarzalny smak i szacunek na jaki zasługuje. Korzystay z tradycji browarnictwa na Pomorzu, własnych ujęć wody i najlepszych, starannie wyselekcjonowanych składników. Piwa browaru wprowadzają w bogaty świat smaków i klasycznych stylów piwa obecnych w Polsce od wieków: lager, koźlak, piwo pszeniczne, porter bałtycki.

 

Współpraca


 

Gdańska Federacja Żeglarska - logo
Gdańska Federacja Żeglarska
Celem działania GFŻ jest rozpoznawanie problemów i oczekiwań gdańskiego środowiska żeglarskiego, a po ich identyfikacji poszukiwanie sposobów oraz środków dla zaspakajania ujawnionych potrzeb. Federacja została utworzona z inicjatywy gdańskich klubów żeglarskich na spotkaniu założycielskim w dniu 09 czerwca 2005 roku (Jachtklub Morski „Neptun”, Jachtklub „Portowiec”, Yacht Klub „Północny”, Jachtklub Stoczni Gdańskiej).

 

Puchar Zatoki Gdańskiej - logo
Puchar Zatoki Gdańskiej
Puchar Zatoki Gdańskiej to cykliczna, coroczna impreza organizowana przez Gdańską Federację Zeglarską. Do klasyfikacji pucharowej należy grupa kilku regat odbywających się na terenie Trójmiasta.

 

Kaliningradzki Okręgowy Jachtklub - logo
Kaliningradzki Okręgowy Jachtklub
Kaliningradzki Okręgowy Jachtklub jest organizacją publiczną powstałą 29 marca 1996 r. Jachtklub bierze udział w 3 odbywających się co roku międzynarodowych regatach żeglarskich oraz współpracuje z polskimi jachtklubami z Gdańska, Elbląga, Fromborka, i Pasłęka.

 

Puchar Bałtyku Południowego - logo
Puchar Bałtyku Południowego
Puchar Bałtyku Południowego jest projektem mającym pozwolić sprawdzić aktywność żeglarską oraz umiejętności sterników i załóg jachtów biorących udział w regatach na akwenach regionów żeglarskich mieszczących się na południowym wybrzeżu Bałtyku od Szczecina do Kaliningradu.

 

Pomorski Okręgowy Związek Żeglarski - logo
Pomorski Związek Żeglarski
Pomorski Związek Żeglarski zrzesza liczne kluby i sekcje żeglarskie z terenu Pomorza, prowadzi szkolenia i umożliwia zdobycie sprawności i uprawnień z branży żeglarskiej.

 

Patroni medialni


 

Magazyn Wiatr - logo
Wiatr
Portal pasjonatów żeglarstwa i sportów wodnych, a zarazem pierwszy bezpłatny miesięcznik poświęcony sportom wodnym. Magazyn „Wiatr” jest członkiem Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów wodnych.

 

Magazyn Jachting - logo
Jachting
Magazyn miłośników podróży i sportów wodnych.