Archiwum

Eljacht Cup 2011

Eljacht Cup z Pucharem Prezydenta Gdańska

W dniu13 sierpnia odbyły się regaty Eljacht Cup połączone z Pucharem Prezydenta Gdańska. Na starcie regat znalazło się ponad dwadzieścia ekip, w tym jednostka sponsora głównego – firmy Eljacht.

W dniu13 sierpnia odbyły się regaty Eljacht Cup połączone z Pucharem Prezydenta Gdańska. Na starcie regat znalazło się ponad dwadzieścia ekip, w tym jednostka sponsora głównego – firmy Eljacht. Uczestnicy walczyli o 17 nagród, m.in. o sprzęt firmy Raymarine, Bepmarine, Hella Marine.  Zawody odbyły się w zmienionym  terminie z uwagi na zamknięcie portu w Bałtijsku. Zmianie musiała ulec także trasa, której przebieg komisja regat wyznaczyła na wodach Zatoki Gdańskiej.

Sportowych wrażeń nie zepsuła nawet dość kapryśna pogoda. Przeważał wiatr zmienny lub jego zupełny brak. Regaty trwające przez cały długi, sierpniowy weekend można podsumować jako wspaniała zabawa oraz zdrowa rywalizacja. A było o co walczyć – jedną z siedemnastu nagród był Chartplotter A60 z odbiornikiem GPS renomowanej firmy Raymarine.

WYNIKI REGAT - ELJACHT CUP 2011

KLASYFIKACJA GENERALNA WG KWR
KLASYFIKACJA W GRUPACH WG KWR
KLASYFIKACJA WG ORC ToT

W regatach startował także jacht firmy Eljacht - sponsora tytularnego regat. W swojej grupie „D” jachtów dłuższych niż 7,5 m zajął pierwsze miejsce.

- Chcielibyśmy serdecznie pogratulować laureatom Regat Eljacht Cup 2011 oraz Regat o Puchar Prezydenta Gdańska. Dziękujemy wszystkim załogom, które zdecydowały się wystartować regatach. Możliwość wspólnego udziału w zawodach była dla nas czystą przyjemnością – mówi Tomasz Jankowski z firmy Eljacht, sponsor Regat Eljacht Cup

Galerie:

Eljacht Cup 2011 wręczenie nagród
Eljacht Cup 2011 zdjęcia Jachtklubu Stoczni Gdańskiej
Eljacht Cup 2011 - > Galeria firmy Eljacht.pl