Newsletter

Eljacht Cup 2016

 

 

 

Eljacht Cup

 
Za nami VIII edycja międzynarodowych regat Eljacht Cup 2017. W sobotę 17 czerwca 2017 r. na start I wyścigu Eljacht Cup, wyznaczony o g.10.00 ruszyło 31 jachtów w 3 grupach. Najliczniej reprezentowana była grupa KWR, w której udział zgłosiło 15 jachtów, 9 w ORC i 8 w OPEN. Tradycyjnie nie zabrakło wrażeń na morzu oraz atrakcji w trakcie żeglarskiej imprezy, która towarzyszyła regatom. Zdobywcy pierwszych miejsc w swoich grupach to odpowiednio: kapitan Łukasz Trzciński z jachtem PGO Good Speed w grupie ORC, kapitan Valery Soskin z jachtem Yulia w grupie KWR i kapitan Konrad Smoleń z jachtem Bigger Johnka. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
 
Celem regat jest integracja środowisk żeglarskich oraz potwierdzenie umiejętności żeglarskich w międzynarodowej stawce, gdyż w zawodach biorą udział nie tylko załogi polskie, ale również zagraniczne. Organizatorami regat są Jachtklub Stoczni Gdańskiej i Jachtklub Kaliningradzki, a sponsorem tytularnym jest firma Eljacht. Rywalizacja odbywa się w 3 grupach: ORC, KWR i Open. Organizatorzy dziękują uczestnikom za udział i sportowego ducha obecnego w trakcie rywalizacji.
 
Eljacht Cup to jedna z najważniejszych imprez Pucharu Bałtyku Południowego. Zapraszamy wszystkich chętnych żeglarzy do wzięcia udziału w IX Regatach Eljacht Cup. Życzymy dobrej pogody, sprzyjających wiatrów, szczęścia, dużo sportowych wrażeń oraz wspaniałej zabawy!

 

Pliki do pobrania - regaty Eljacht Cup 2017:

PDFZawiadomienie o regatach    PDFAlternatywne trasy wyścigu II w dniu 17 czerwca 2017 r.    PDFAkweny wyścigów w dniach 17/18 czerwca 2017 r.

PDFFormularz zgłoszeniowy - wstępny    PDFPodział na grupy    PDFInstrukcje żeglugi

 

© 2013 Eljacht | © foto Marek Wilczek | realizacja: mms.